Корзина
18 отзывов
Доски гладильные, сушилки для белья, аксессуары
Фильтры
Наличие
Контакты
"ДСТ ГРУПП"
+38093959-07-00
+38068957-79-87
+38057761-53-54
УкраинаХарьковская областьХарьковГероев Сталинграда пр-т61096
Карта

Доски гладильные, сушилки для белья, аксессуары

Наш интернет-магазин «ДСТ  ГРУПП» предлагает, для вас качественные и практичные сушилки для белья такие как Белоснежка, Stabilo, Eco Dry.

Это товар который пригодится в любом доме и помещении, так как они довольно компактные и практичные. Да и врядли сейчас есть люди, которые могут обойтись без такого рода сушилок. Заказать сушилки для белья вы можете довольно просто: оформив заявку на сайте или же сделать заказ по телефону. У нас вы всегда  можете увидеть актуальные цены, получить корректную информацию о наличии.

facebook twitter
в виде галереив виде списка

Аби прасувати було зручно, дошка не повинна бути надміру важкою і габаритною

Сучасним господиням допомагають потужні праски. Прасувати, звісно, можна і на підлозі, і на обідньому столі, але є ризик пошкодити або білизну, або поверхню. Істотно підвищити зручність процесу та його ефективність здатна хороша дошка для прасування. Аби вона стала надійним помічником, необхідно врахувати низку характеристик.

Ступінчастий механізм надійніший за плавний

Перш за все,  необхідно звернути увагу на розмір і вагу дошки для прасування. Площа повинна бути достатньою для того, аби випрасовування простирадла не перетворилося на нескінченне перетягання через дошку. Оптимальними вважають параметри 38-40 см завширшки і 130-150 – завдовжки. Що ж до ваги, то найкраще придбати дошку не важчу за 5-10 кілограмів, інакше витягти і розкласти її буде важко. Особливу увагу під час купівлі варто також звернути на ніжки виробу.